Koinonia w październiku

 4 października w Domu Ludowym w Tymieniu, czyli póki co naszym stałym miejscu odbyła się bogata w wiele wydarzeń Koinonia. Razem z braćmi i siostrami z Radzica mogliśmy świętować rozpoczęcie roku pastoralnego pod wodzą Moniki nowego pasterza Oazy Błotnica. Już na samym początku jest się czym chwalić :-). Po pierwsze został powołany kolejny dom modlitwy, który będzie prowadzić i tu uwaga 14 letnia Noemi ze Szczecina! 😀 To prawdziwa bomba informacyjna, że pomimo młodego wieku już ma w sobie pragnienie ewangelizowania swoich znajomych i odwagę w dawaniu świadectwa o życiu z Jezusem.

 Iwona w swoim nauczaniu przypomniała nam o naszym proroctwie dla Camparmò. O tym, że mamy jaśnieć blaskiem zmartwychwstania i przybliżać się do światła jakim jest Jezus, w którego mocy jest rozproszyć wszelką naszą ciemność! Ponadto kolejna siostra tym razem ze Szczecina Bożena odnowiła swoje śluby jako osoba konsekrowana w świecie. Swoje nominacje do bycia koordynatorami otrzymali Krysia i Wojtek. Zostały również przydzielone posługi do poszczególnych domów modlitwy.

 Także na tzw. rynku transferowym Oaza w Błotnicy była dość aktywna w tym roku, gdyż oazowe szeregi zasiliły dwie nowe siostry Ewa z Rzymu i Mirka ze Sklene oraz jeden brat Daniel z Radzica!

 Dziękujemy wszystkim za przybycie a szczególnie Iwonie i braciom z Radzica za ich przyjaźń i obecność w tym czasie z nami oraz za wspólne świętowanie trzeciej rocznicy naszego zamieszkania w Błotnicy 😆