o. Ricardo w Błotnicy

W dniach 6-11 czerwca mieliśmy zaszczyt i ogromną radość z goszczenia w naszym domu założyciela naszej wspólnoty o. Ricardo wraz z towarzyszącymi mu braćmi Danielem i Andrejem. Był to szczególny czas ubogacania się jego obecnością i doświadczeniem. Niektórzy z nas po raz pierwszy mieli okazję poznania go bliżej. Kolejnym powodem do radości było uroczyste złożenie prośby o przyjęcie na rok do wspólnoty braci konsekrowanych Mikołaja, który już od kilku miesięcy mieszka z nami w Oazie w Błotnicy. Tzw. „richiestę” (z wł. „prośbę”) miał zaszczyt złożyć na ręce samego założyciela o. Ricardo w czwartek, 9 czerwca podczas Eucharystii z rodzinami otaczającymi naszą Oazę. Po niej świętowaliśmy przy wspólnym stole i pysznych potrawach ciesząc się z powiększenia naszej wspólnoty o kolejnego brata.