Kurs Filip w Chodzieży

11 listopada, w piątek po południu wyruszyliśmy do Chodzieży, by wraz z naszą Wspólnotą Rodzinną w tym mieście przeżyć weekendowy kurs Filip. 12-13 listopada w komfortowych salkach w parafii pw. Św. Floriana przyjęlismy blisko 50 osób, w tym wielu młodych a to dzięki zaangażowaniu wikariusza ks. Michała. Był to wspaniały czas doświadczenia żywego Jezusa, który poruszył serca uczestników, co konkretnie wybrzmiało podczas składanych przez nich świadectw na koniec kursu. Wierzymy, że to wydarzenie wpłynie na odrodzenie się także Domów Modlitwy i całej chodzieskiej Wspólnoty Rodzinnej, gdyż sporo osób po kursie zainteresowało się naszą wspólnotą. Dla nas był to czas nawiązania nowych znajomości, doświadczenia przyjaźni i hojnego przyjęcia ze strony naszych braci. Wszystkim za ich służbę w tym czasie serdecznie dziękujemy. Poniżej link do galerii zdjęć!

https://goo.gl/photos/EKDeziSM84EdXF3N7